Hakkımızda

kurumsaltt

Kaliteyi ön planda tutarak amacı müşteri memnuniyetini sağlamak olan firmamız 1993 yılında İzmir’in Balçova ilçesinde kurulmuş olup daha sonra artan müşteri talepleri doğrultusunda daha eksiksiz hizmet vermeyi amaç edinerek 2010 yılında çok üniteli makina parkuru ve 2011 yılında dijital baskı makinaları ile gücümüze güç katmaktadır.

21 yıllık tecrübemizin vermiş olduğu birikimi ile bugüne kadar siz müşterilerimize en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermeye çalışmaktayız.

Bünyesinde; Grafik Tasarım, Ofset Baskı, Dijital Baskı, Baskı öncesini bulunduran kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmaya ilke edinmiştir. Sahip olduğumuz kaliteli insangücü ile birlikte geniş bir makina ve ekipman parkuruna sahip olmamız da artımız.

Dilek Matbaası müşteri memnuniyetini sağlayacak çalışmalara odaklanır ve müşteri ihtiyaçlarını detaylı olarak anlar müşteriye değer katan çözümler üretir, hizmet sunar, yardımcı olur.

Müşterilerimizle ilişkilerimizin sürekliliğinde verimin artacağını bilerek karşılıklı güven, şeffaflık, sıcak ikili ilişkiler, birbirini ve ihtiyaçlarını iyi tanıma, anlama, beklentileri doğru çözümlerle karşılama olarak koyuyor, birlikte kazanmak ve başarıyı keyifle paylaşmak istiyoruz…